MENU

Ubytovanie v Lazoch pod Makytou

POHODOVÉ MIESTO PRE KAŽDODENNÝ ODPOČINOK

UBYTOVANIE VO WELLNESS HOTELI JAVORNÍK

Wellness Hotel Javorník*** ponúka príjemné ubytovanie v klasických izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie s toaletou a sprchou, plochú TV, Wi-Fi pripojenie a pracovný stôl. Ubytovanie na Čertove vám pripomenie domov, pretože rodinná atmosféra a pohoda sú našimi hlavnými kritériami. V prípade pobytu s deťmi vieme zabezpečiť detskú postieľku.

Check-in (príchod): 14:00 - 19:00, Check-out (odchod): 10:00

UBYTOVANIE V NAŠICH IZBÁCH

WELLNESS NA ČERTOVE

Súčasťou pobytu a cestovania je nielen spoznávanie iných krajov, ale aj relax. Ak hľadáte wellness hotel na úrovni a zároveň ubytovanie v krásnej, čistej prírode, navštívte Hotel Javorník. Unikátne prepojenie wellness sveta s výhľadom na okolitú prírodu nenájdete len tak ľahko. U nás je však možné sedieť vo vírivke a zároveň pozorovať, ako vonku pomaly padá sneh, alebo zapadá slnko.

HOTELOVÉ WELLNESS

STRAVOVANIE A GASTRONÓMIA

Príjemný zážitok v našom Hoteli Javorník*** umocní aj skvelá kuchyňa a príjemné posedenie v moderných a v elegantných priestoroch reštaurácie či denného baru. Hotel ponúka denné a obedové menu i výber z a la carte menu. Reštaurácia sa zameriava na české a slovenské pokrmy.

REŠTAURÁCIA

FIREMNÉ A SÚKROMNÉ AKCIE NA ČERTOVE

Hotel Javorník ponúka nerušené a príjemné zariadené priestory pre firemné či súkromné akcie, rokovanie, teambuildingy i rodinné oslavy. Svoje  aktivity môžete usporiadať v spoločenskej miestnosti s kapacitou až 50 osôb. Zabezpečíme vám stravovanie, obsluhu, nerušené prostredie a v prípade záujmu aj vstup do wellness centra hotela.

FIREMNÉ A SÚKROMNÉ AKCIE