MENU

Reštaurácie v Lazoch pod Makytou

JEDLO NA ČERTOVE CHUTÍ ČERTOVSKY

GASTRONÓMIA VO WELLNESS HOTELI JAVORNÍK

Príjemný zážitok v našom Hoteli Javorník*** umocní aj skvelá kuchyňa a príjemné posedenie v moderných a v elegantných priestoroch reštaurácie či denného baru. Nakoľko sme československý hotel, snažíme sa aj ponuku denného či obedového menu prispôsobiť práve tradičným slovenským a českých chutiam. Pokrmy pripravujeme v spolupráci s okolitými farmármi z Javorníkov či z Valašska. Nechýbajú vynikajúce Moravské vína, chladené české pivko, domáce udené a milý, ústretový personál. Na objednávku je možné pripraviť viaceré špeciality, napr. jahňacie mäsko, pečené alebo grilované bravčové koleno, hovädzí guláš, pravý tatarák, voňavú pizzu, hovädzie hamburgery, studené misy na oslavy či posedenia a veľa ďalších jedál presne podľa vašich chutí.

Otváracia doba reštaurácie

  • nedeľa - štvrtok: 10:00 - 20:00
  • piatok + sobota: 10:00 - 22:00

Raňajky

  • 08:00 - 10:00

Večere v rámci polpenzie

  • 18:00 - 20:00

Denné obedové menu

  • Denné obedové menu sa v našom hoteli podáva len v čase zimnej sezóny. Pokiaľ si nie ste istí, či je u nás lyžiarska sezóna v plnom prúde, kontaktujte recepciu na +421 424 111 266.

Polpenzia, plná penzia

  • Pre ubytovaných hostí aj verejnosť zabezpečíme raňajky, obedy aj večere. 

Občerstvenie pre oslavy, svadby, teambuildingy

  • Vieme zabezpečiť catering pre všetky vymenované eventy. Zabezpečíme napr. prípitok, studené misy, švédske stoly alebo jednotlivé chody presne podľa vašich želaní.

Cenník stravovania

Cena

Raňajky - dospelý v cene ubytovania
Raňajky - dieťa do 12 rokov v cene ubytovania
Obed - dospelý 7 Eur
Obed - dieťa do 12 rokov 5,5 Eur
Večera - dospelý 8 Eur
Večera - dieťa do 12 rokov 5 Eur


 

Dopytový formulár