MENU

Školské kurzy na Čertove

IDEÁLNE PODMIENKY PRE ŠKOLY V PRÍRODE ČI LYŽIARSKE KURZY

NAJKRAJŠIE ZÁŽITKY NA ČERTOVE

Javorníky a celá prírodná oblasť Čertova sa už roky teší záujmu lyžiarov zo Slovenska aj z Česka. Práve vďaka horskému položeniu je tu lyžovačka samozrejmosťou každý rok a v prípade chudobnejšej snehovej nádielky funguje umelé zasnežovanie. Lyžiarskych kurz na Čertove je zárukou kvalitného lyžovania, ktoré sa nachádza v tesnej blízkosti hotela.

Lyžiarske kurzy na Čertove

Lyžiarsky kurz má k dispozícii:

  • Známe lyžiarske stredisko www.skicertov.sk, ktoré sa nachádza hneď pri hoteli. Vhodné je pre lyžiarske kurzy pre začiatočníkov, ale aj pokročilých.
  • Obľúbené lyžiarske centrum www.kohutka.cz (len 5 km od hotela), ktoré okrem lyžiarskych tratí ponúka aj udržiavané bežkárske trate.
  • Hotel ponúka služby wellnessu aj pre lyžiarske kurzy. Zabezpečená je strava (vždy po dohodne s vedúcim kurzu), lyžiareň a spoločenská miestnosť na voľnočasové aktivity. Wifi je v celom hoteli.
  • Celková kapacita hotela je 60 stálych lôžok, 10 prísteliek. Izby sú moderné a každá má vlastné sociálne zariadenie.

Školy v prírode

Školy v prírode nájdu v Javorníkoch krásnu jesennú alebo jarnú prírodu, stvorenú na ľahké či stredne náročné turistiky. Deti majú možnosť vyšantiť sa v okolí hotela, spoznať nový kraj či sadnúť na autobus a pochodiť bohaté výletové atrakcie, ktoré sa nachádzajú do cca 50-tich kilometrov od hotela. Školy v prírode na Čertove majú bohatú tradíciu a spokojné od nás odchádzajú nielen deti, ale aj učiteľky.

Školy v prírode majú k dispozícii:

  • Niekoľko turistických trás po okolí, od nenáročných až po stredne náročné.
  • Výlety do okolia (ZOO, múzeá, Valašské kráľovstvo a veľa ďalších).
  • Wellness služby, kompletné zabezpečenie stravy (vždy po dohodne s vedúcim školy v prírode) a spoločenskú miestnosť na voľnočasové aktivity. Wifi je v celom hoteli.
  • Celková kapacita hotela je 60 stálych lôžok, 5 prísteliek. Izby sú moderné a každá má vlastné sociálne zariadenie.

Dopytový formulár