MENU

Rooms Wellness hotel Javorník

Dvojlôžková izba DBL

Dvojlôžková izba ponúka manželskú posteľ, satelitnú TV a pracovný stôl. Súčasťou izby je aj vlastné sociálne zariadenie so sprchou a toaletou. Na izbu nie je možné pridať prístelku. Postele nie je možné oddeliť.

Dvojlôžková izba s možnosťou prístelky

Dvojlôžková izba s možnosťou prístelky sa komfortne ubytujú až 3 dospelé osoby. Izba disponuje vlastným sociálnym zariadením so sprchou a toaletou, satelitnou TV, pracovným stolom a Wi-Fi internetovým pripojením.

Štvorlôžková izba

Štvorlôžková izba ponúka až 4 lôžka a má s výhľad na lesy a zjazdovky ako aj ostatné izby. Izba disponuje vlastnou kúpelňou s toaletou a sprchou. V izbe ďalej nájdete aj pracovný stôl a satelitnú TV. Pohodlne sa na internet pripojíte pomocou Wi-Fi.

Rodinná izba s dvomi spálňami pre 6 osôb

Apartmán je tvorený dvomi samostatnými miestnosťami a spoločným sociálnym zariadením s WC a sprchou. Prístelka vytvorí z apartmánu príjemné ubytovanie pre 6 osôb. K dispozícií je i satelitná TV, pracovný stôl a internetové Wi-Fi pripojenie.

Rodinná izba s dvomi spálňami pre 4 osoby

Rodinná izba disponuje 2 spálňami až so 4 pevnými lôžkami. Izby je vhodná pre 4 dospelé osoby alebo rodinu s 2 deťmi. Izba má vlastné sociálne zariadenie, satelitnú TV a pravný stôl. Samozrejmosťou je internetové Wi-Fi pripojenie.

This website uses cookies. By using it you consent to their use. More information about cookies..