Či je leto, či je zima, u nás bude stále príma.   +421 42 4111 266

Ideálne miesto pre školu v prírode či školskú lyžovačku

Javorníky a celá prírodná oblasť Čertova sa už roky teší záujmu lyžiarov zo Slovenska aj z Česka. Práve vďaka horskému položeniu je tu lyžovačka samozrejmosťou každý rok a v prípade chudobnejšej snehovej nádielky funguje umelé zasnežovanie. Lyžiarskych kurz na Čertove je zárukou kvalitného lyžovania, ktoré sa nachádza v tesnej blízkosti hotela.

 

Lyžiarsky kurz má k dispozícii:

  • Známe lyžiarske stredisko www.skicertov.sk, ktoré sa nachádza hneď pri hoteli. Vhodné je pre lyžiarske kurzy pre začiatočníkov, ale aj pokročilých.
  • Obľúbené lyžiarske centrum www.kohutka.cz (len 5 km od hotela), ktoré okrem lyžiarskych tratí ponúka aj udržiavané bežkárske trate.
  • Hotel ponúka služby wellnessu aj pre lyžiarske kurzy. Zabezpečená je strava (vždy po dohodne s vedúcim kurzu), lyžiareň a spoločenská miestnosť na voľnočasové aktivity. Wifi je v celom hoteli.
  • Celková kapacita hotela je 60 stálych lôžok, 10 prísteliek. Izby sú moderné a každá má vlastné sociálne zariadenie.

 

Školy v prírode nájdu v Javorníkoch krásnu jesennú alebo jarnú prírodu, stvorenú na ľahké či stredne náročné turistiky. Deti majú možnosť vyšantiť sa v okolí hotela, spoznať nový kraj či sadnúť na autobus a pochodiť bohaté výletové atrakcie, ktoré sa nachádzajú do cca 50-tich kilometrov od hotela. Školy v prírode na Čertove majú bohatú tradíciu a spokojné od nás odchádzajú nielen deti, ale aj učiteľky.

 

Školy v prírode majú k dispozícii:

  • Niekoľko turistických trás po okolí, od nenáročných až po stredne náročné.
  • Výlety do okolia (ZOO, múzeá, Valašské kráľovstvo a veľa ďalších).
  • Wellness služby, kompletné zabezpečenie stravy (vždy po dohodne s vedúcim školy v prírode) a spoločenskú miestnosť na voľnočasové aktivity. Wifi je v celom hoteli.
  • Celková kapacita hotela je 60 stálych lôžok, 5 prísteliek. Izby sú moderné a každá má vlastné sociálne zariadenie.

 

 

Cenník ubytovania pre školy v prírode a lyžiarske kurzy:

V cene: Ubytovanie s TV, 3x denne strava, neobmedzený pitný režim, spoločenská miestnosť s TV+DVD, spoločenské hry (biliard, stolný futbal, karty, šachy,...).

Na každých 20 žiakov je cena pobytu vrátane stravy pre jedného vyučujúceho zdarma.

 

 

ŠKOLSKÉ VÝLETY V PRÍRODE A LYŽIARSKE KURZY 
Školské výlety v přírodě 17,00 € 
Lyžiarské kurzy 22,00 € 

 

 

V prípade záujmu o ubytovanie pre školy v prírode a lyžiarske výcviky kontaktujte recepciu na +421 424 111 266. Náš personál si s vami dohodne termín ako aj cenovú ponuku.

Súbory na stiahnutie