Či je leto, či je zima, u nás bude stále príma.   +421 42 4111 266

Hotel Javorník je ideálne miesto pre ubytovanie na Čertove

Rodinný wellness Hotel Javorník*** sa nachádza v horskom prostredí Javorníkov, v prírodnej rezervácií Čertov. Lokalita je súčasťou Chránenej krajinnej oblasti Kysuce, v ktorej nájdete krásne lesy, čistý horský vzduch, turistické chodníčky, lyžiarske zjazdovky, bežecké trasy a hlavne neporušenú prírodu. Práve prírodná lokalita dodáva pobytom v hoteli jedinečné čaro. Hotel sa nachádza na hraniciach Slovenska a Česka, len kúsok od Valašského kráľovstva, ktoré je súčasťou Beskýd. Aj preto je vyhľadávaný a obľúbený turistami z oboch krajín.

 

Sme hotel s wellnessom a s príjemnou atmosférou

Horský Hotel Javorník*** je zameraný na kvalitný wellness, pohodlné a útulné ubytovanie, ktoré pripomína rodinnú atmosféru a bohaté športové vyžitie. Priestory je možné využiť pre súkromné oslavy, menšie svadby, konferencie či teambuildingy. Hotel je vhodný pre detské lyžiarske kurzy alebo školy v prírode. Vítané sú rodiny s deťmi, seniori a všetci, ktorí hľadajú oddych v pokojnom kraji, v ktorom dávajú líšky dobrú noc.

 

Ubytovanie na Čertove pripomína domov

Hotel má k dispozícií klasické izby, alebo apartmány. Je vhodný aj pre ZŤP klientov, nakoľko sa na jeho prízemí nachádza výťah. Vítané sú aj rodiny s malými deťmi. V prípade rodinného pobytu zabezpečíme na izbe detskú postieľku. Wellness centrum je súčasťou hotela. Hostia, ale aj návštevníci môžu využiť vírivku, parnú a fínsku saunu, ochladzovacie vedro či sprchovú oázu. Samozrejmosťou je oddychová zóna s vyhrievanými ležadlami.

Hotelová kuchyňa servíruje chutné a tradičné slovenské či české špeciality. Obedové menu podávame počas lyžiarskej sezóny. V prípade objednania polpenzie alebo plnej penzie sú jednotlivé chody servírované v hotelovej jedálni. Catering zabezpečíme aj pre svadby, oslavy, konferencie či pre teambuildingy. Voľný čas v hoteli vyplnia aktivity ako biliard, stolný futbal alebo spoločenské hry.

 

Na čo všetko sa môžete v Hoteli Javorník tešiť?

  • Na príjemnú rodinnú atmosféru a milý, ochotný československý personál.
  • Útulne zariadené izby a apartmány, ktoré sú vhodné aj pre rodiny s deťmi či seniorov.
  • Chutnú slovenskú a českú kuchyňu, obedové menu počas zimnej sezóny.
  • Wellness centrum so saunami, vírivkou a oddychovou zónou.
  • Na priestory vhodné pre svadby, oslavy, konferencie, na ktorých zabezpečíme okrem ubytovania aj stravu či program.
  • Na skvelý teambuilding v horskom prostredí s množstvom aktivít.
  • V prípade, že ste škola, navštívte náš hotel v zimnej sezóne a užite si u nás lyžiarsky kurz na Čertove s celou triedou. Počas jari a jesene slúžime aj ako hotel pre školy v prírode.
  • Okolie hotela poskytuje mnoho možností na výlety. Športové aktivity je možné vykonávať v lete aj v zime. Počas zimy si na svoje prídu lyžiari, aj milovníci bežiek.

 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma!

 

Hotel Javorník

 

 

Takto vyzeral hotel Javorník pred prerábkou.