Či je leto, či je zima, u nás bude stále príma.   +421 42 4111 266

Rodinná atmosféra a pohoda sú našimi hlavnými kritériami

Wellness Hotel Javorník*** ponúka ubytovanie v klasických izbách, v apartmánoch alebo v mezonetovom byte (po dohode). Ubytovanie je moderné, príjemné a sociálne zariadenie je pre každú izbu zvlášť. Ubytovanie na Čertove vám pripomenie domov, pretože rodinná atmosféra a pohoda sú našimi hlavnými kritériami. V prípade pobytu s deťmi vieme zabezpečiť detskú postieľku, v prípade rodinných pobytov zase prístelku na izbu.

 

Celkovo je k dispozícií 18 izieb a 60 stálych lôžok.

 

Možnosti ubytovania:

  • 8 dvojlôžkových izieb s výhľadom na les a zjazdovky. V prípade potreby je možné doplniť izby o prístelku. Prístelku je možné pridať do 6 izieb. Sociálne zariadenie je na izbe (WC, sprcha).
  • 6 trojlôžkových izieb s výhľadom na lesy a zjazdovky. Všetky trojlôžka je možné prerobiť na 4-lôžkovú izbu vďaka prístelke. Sociálne zariadenie je na izbe (WC, sprcha).
  • 2 štvorlôžkové apartmány bez kuchynky s dvomi samostatnými miestnosťami a spoločným sociálnym zariadením (WC, sprcha) pre obe miestnosti. Apartmány majú výhľad na lesy a zjazdovky. V apartmáne nie je možnosť prístelky.
  • 2 štvorlôžkové apartmány s možnosťou prístelky, opäť s výhľadom na lesy a zjazdovky. Apartmán je tvorený dvomi samostatnými miestnosťami a spoločným sociálnym zariadením (WC, sprcha). Prístelka vytvorí z apartmánu príjemné ubytovanie pre 6 osôb. Bez kuchynky.
  • Mezonetový byt (4 až 6 lôžkový), s úžasným výhľadom na celé Javorníky. K dispozícií veľká kuchyňa, obývačka, 2 samostatné izby, 2 WC a veľký šatník. Mezonetový byt je v ponuke len po telefonickej dohode.

 

Vybavenie izieb:

Každá izba má vlastnú kúpeľňu (sprcha, WC). Na izbách je wifi. Nechýba LED televízor a v prípade, že ste ubytovaní s malým dieťaťom, zabezpečíme vám aj detskú postieľku.