Či je leto, či je zima, u nás bude stále príma.   +421 42 4111 266

Všetko, čo potrebujete pred ubytovaním vedieť

Poloha:

Poloha Hotela Javorník*** je na hraniciach Slovenska a Čiech. Sme hotel, ktorý zasahuje do lokalít Čertov, Beskydy a Valašsko. Vďaka tomu máte u nás na výber viacero turistických trás, lyžiarskych možností či výletov do okolia. Nachádzame sa v tesnej blízkosti (5 km) rekreačného a lyžiarskeho centra Kohútka. Zo slovenskej strany sa k nám najrýchlejšie dostanete cez dedinu Lazy pod Makytou, z českej strany odporúčame ísť smerom na Nový Hrozenkov.

 

Jazyky:

Vďaka hraničnej polohe jazyka sa u nás dohovoríte slovensky aj česky. Chod hotela zabezpečuje československý personál. Ďalšie komunikačné jazyky: angličtina, nemčina, ruština.

 

Seniori, ZŤP:

Hotel disponuje výťahom a tak je vhodný aj pre seniorské pobyty počas všetkých sezón. V prípade, že potrebujete pomôcť s batožinou, oslovte náš personál.

 

Family friendly a Baby friendly hotel:

Rodiny s deťmi sú u nás vítané. V prípade pobytu malých detí nám, prosím, dajte vopred vedieť. V cene ubytovania vám poskytneme detskú postieľku.

 

Psíky, mačky:

Menšie psíky a mačky je možné vziať so sebou na pobyt.

 

Parkovanie:

Parkovanie je v cene pobytu. Ubytovaní ani návštevníci hotela za parkovanie neplatia. Parkovisko je otvorené a nachádza sa pri hoteli.

 

Obedové menu:

Počas zimnej (lyžiarskej) sezóny sa obedové menu vydáva denne V AKOM CASE. Ubytovaní hostia majú k dispozícií plnú penziu, alebo polpenziu. V prípade záujmu o obedové menu mimo lyžiarskej sezóny odporúčame informovať sa telefonicky na +421 424 111 266.

 

Ako u nás platiť:

Za pobyt či služby je u nás možné platiť v hotovosti, alebo kartou. Miestna daň pri ubytovaní sa platí na konci ubytovania. Pobytové balíčky cez systémy ako Zľavomat sa platia vopred, prípadne po dohodne s personálom pri check-ine.

 

Vybavenie hotela:

  • Wifi free pre ubytovaných aj pre zákazníkov.
  • Sociálne zariadenia zvlášť pre jedáleň, zvlášť pre spoločenské miestnosti. Každá izba aj apartmán majú vlastné sociálne zariadenie.
  • Wellness funguje každý deň v čase od NAPISTE MI. V prípade, že nie ste u nás ubytovaní a plánujete navštíviť len wellness, odporúčame informovať sa vopred telefonicky.
  • Spoločenské miestnosti majú k dispozícii flipchart, dataprojektor, wifi.

 

Aktivity v okolí:

Všetky dostupné aktivity sme pre vás pripravili v podstránke Aktivity.

 

Voda na Čertove:

Voda v hotelových rozvodoch pochádza z 25 metrov hlbokého vrtu. Podložie na Čertove obsahuje minerály, ako aj malé množstvo sírovodíka, ktoré do vody prenikajú. Stačí, ak máte vo vode malý obsah sírovodíka, a už ho cítite. Odstrániť sa dá len prevarením.

Upozorňujeme, že sírovodík v našej vode nie je škodlivý, práve naopak, je zdraviu prospešný, liečivý a na pitný režim nemá žiaden vplyv. Sírovodík sa používa aj pri liečbe pohybového ústrojenstva a kožných problémov (zápaly, akné, ...).

Naša voda je pravidelne odosielaná na rozbory a nemali sme s ňou nikdy problém.

Voda je upravená v našej vodárni, baktérie sú odstránené UV žiaričom. Voda je bez použitia chlóru. Návštevníci sa teda nemusia vyhýbať pitiu vody, nehrozí im žiadne nebezpečenstvo.

 

V hoteli je prísny zákaz fajčenia. Ďakujeme, že tento zákaz rešpektujete.