Či je leto, či je zima, u nás bude stále príma.   +421 42 4111 266

10. - 12.2.2017 - voľné miesta

Víkend v prekrásnom prostredí Javorníkov, v rodinnom novo zrekonštruovanom horskom wellness hoteli JAVORNÍK.

 

Táto oblasť je vyhlásená za územie s najčistejším ovzduším Slovenskej a Českej republiky. Pobyt je určený pre každého, kto chce zrelaxovať, naučiť sa ako si poradiť so stresom i nadbytočnými kilogramami. Povieme si, ako sa popasovať so skrátenými a oslabenými svalmi na našom tele. Potrénujeme opäť techniky pranayami, koncentrácie a meditácie. Pobyt je vhodný pre pokročilých jogínov, ale i pre tých, ktorý zatiaľ nemajú s jógou žiadne skúsenosti a chceli by sa dozvedieť viac o jej benefitoch.

 

Začíname v piatok o 17h s pranayamou a relax flow jógou (odpútaj sa od všetkého čo ťa ťaží a zharmonizuj pohyb svojho tela s dychom.)

Večera nás čaká o 19h.

Sobotné ráno privítame pozdravom slnka o 9h.

Po raňajkách si povieme niečo o dôležitosti správneho stravovania a o spôsoboch odkyslenia organizmu, o tom čo predchádza závažným ochoreniam a ako sa im vyhnúť.

Predvečerná asthanga joga o 17 odštartovaná opäť pranayamou nabije energiou každého, kto bude mať záujem posilniť svoje telo i myseľ. 

Po chutnej večery, ktorá nás očakáva o 19 sa opäť môžeme stretnúť pri čaji alebo kávičke a rada Vám odpoviem na Vaše otázky. 


Hathajogu si zacvičíme v nedeľu ráno o 9h a hneď po nej nás čakajú chutné raňajky. 


Účasť na vyššie uvedených aktivitách je samozrejme dobrovoľná. V prípade záujmu môžete využiť wellness v hoteli.

Namasté Henrieta